AKTUALNOŚCI

portal baner

Poniżej zamieszczamy najnowsze aktualności z życia Polskiej Izby Opakowań. Po najnowsze informacje z branży opakowań, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, raporty rynkowe, a także aktualności z firm członkowskich Izby zapraszamy na nasz portal www.pakowanie.info

Aktualności z życia Izby

ZAPROSZENIE DO ZESPOŁÓW PROBLEMOWYCH

ZAPROSZENIE DO ZESPOŁÓW PROBLEMOWYCH

 

Zespoły stanowią doradczo-opiniodawcze i inicjatywne forum Izby w sprawach znajdujących się w kręgu ich zainteresowań.
W pracy (działalności) zespołów biorą udział przedstawiciele firm zrzeszonych w Izbie wg zainteresowań tematycznych (problemowych). Kierownictwo Izby, traktuje udział pracowników firm w pracach zespołów problemowych, jako szczególnie ważną i owocną formę uczestnictwa firm zrzeszonych w Izbie w jej działalności.

Stąd apel i prośba kierownictwa Izby o zgłaszanie uczestnictwa w pracach tych zespołów. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby pracowników firmy działających w zespołach. Możliwe są różne warianty od: delegowania po jednym pracowniku (przedstawicielu firmy) do każdego zespołu, po członkostwo (działalność) jednego pracownika w dwu lub więcej zespołach.
Udział przedstawicieli firm w pracach zespołów problemowych to sprawdzone forma bieżących kontaktów z Izbą, zapewniająca informacje o jej działalności oraz formułowanie potrzeb firm pod adresem Izby.

Serdecznie zatem zachęcamy do udziału w pracach (działalności) Zespołów Problemowych Polskiej Izby Opakowań.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Izby (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 842 20 11 w. 56)