Członkowie Polskiej Izby Opakowań

 
logistic

1 Logistics Żuralski  Sp.z o.o.

Palety plastikowe; higieniczne, EURO H1, eksportowe.
Duże palety plastikowe;
- 120x110, 120x120,
- 130x110, 130x120, 130x130,
- 140x110, 140x120, 140x140,
- 150x100x 150x120, 150x150,
- 160x120, 160x140, 160x160,
- 180x120, 180x140 cm.  i inne wymiary.
Skrzyniopalety plastikowe, skrzyniopalety i pojemniki
składane, przekladki chłodnicze, skrzynki KLT.
Palety i pojemniki stalowe, nierdzewne i aluminiowe.
Palety, pojemniki i stojaki dla motoryzacji (automotive).
Palety  VW 0012, VW 114003, VW 0001, VW 111820 i inne.
Certyfikaty ISO 9001, SGS, PZH.

Włynkówko 20
76-200 Słupsk

www.1logistics.com.pl

 

   
AKPUD logo

AKPUD Sp. J A.M.P. Królak

Firma oferuje: pudła klapowe i fasonowe z tektury litej i falistej; nadruki fleksograficzne i sitodrukowe na opakowaniach; tekturę falistą 3- i 5-warstwowa o falach B, C, E oraz BC; tekturę lita biała lub szara oraz, dodatkowo, wyposażenie opakowań- kratownice, obwoluty, przekładki; pudełka na pizze, ciastka, torty; palety na jabłka; tekturowe łubianki na truskawki; koszyczki na maliny; kaszerowanie tektury; doradztwo w zakresie projektowania opakowań.

 

ul. Wspólna 33
05-300 Stojadła k/Mińska Mazowieckiego
 
 

    
 artbox logo

ART BOX Sp. z o.o.

Firma oferuje: puszki metalowe (stalowe i aluminiowe) o różnych, także nietypowych, kształtach i rozmiarach; specjalne puszki hermetyczne na kawę i herbatę (o charakterystycznym zamknięciu) oraz puszki z wieczkiem (na przyprawy, słodycze). Oferta obejmuje też zdobienia puszek lakierami klinkierowymi, UV, soft-touch i tłoczeniami

ul. Kiełczowska 64 b
51-315 Wrocław
 
 

 
 
BA Logo PretoBlack

BA GLASS Poland Sp. z o.o.

Oferta  obejmuje butelki do napojów alkoholowych, słoiki oraz opakowania do napojów bezalkoholowych w tym: soków, wód mineralnych, mleka i jego przetworów oraz przypraw. W każdej hucie znajduje się dział projektowania opakowań. Dzięki czemuklient ma możliwość realizacji bardzo zindywidualizowanych zamówień.

ul. Ostroroga 8/1
60-349 Poznań

www.bavidro.com/pl 

 

  
basf logo

BASF Polska Sp. z o.o.

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Funkcjonują tu m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory) i w Myślenicach koło Krakowa. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu blisko 700 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2015 roku wyniosły 760 milionów Euro. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu, promującą inteligentną energię (smart energy) i popularyzującą edukację chemiczną.

Al. Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa

www.basf.pl


 
 
 boral logo

BORAL PPHU

Firma oferuje tworzywa sztuczne konstrukcyjne i dekoracyjne: PA Poliamid; POM Poliacetal; PET Politereftalan etylenu; PE Polietylen; PP Polipropylen; PCV Polichlorek winylu; PTFE Policzterofluoroetylen; PVDF Polifluorek winylidenu; PU Elastomer poliuretanowy; PC Poliwęglan; PLEXI Polimetakrylan metylu; HIPS Polistyren wysokoudarowy; ABS Akrylonitrylo-butadiono-styren; TCF Płyty bawełniano – fenolowe; PCF Płyty papierowo – fenolowe; TSE Płyty szklano – epoksydowe; SILIKON.

ul. Sandomierska 11
61-351 Poznań

www.boral.pl 

 
 


can pack

CAN-PACK S.A.

Produkuje: puszki aluminiowe dwuczęściowe na napoje stosowane do pakowania piwa oraz napojów orzeźwiających; puszki konserwowe okrągłe oraz kształtowe stalowe do pakowania artykułów spożywczych warzywnych i mięsnych; beczki 5l; zamknięcia koronowe do butelek (kapsle); stalowe wieczka łatwootwieralne - stosowane do zamykania puszek na konserwy mięsne i owocowo-warzywne jak i napojowych; szeroki asortyment stalowych pojemników na artykuły chemiczne.
ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków

www.canpack.eu 

 

 
cobico

COBICO Sp. z o.o.

Wykonuje badania opakowań metalowych, materiałów do ich produkcji oraz tworzyw sztucznych, określając ich przydatność do stosowania. Zajmuje się doborem materiałów do produkcji opakowań oraz doborem opakowań do produktów spożywczych. Nadaje certyfikaty na wyroby i surowce do produkcji opakowań do żywności.

Przebieczany 529
32-020 Wieliczka
tel. 12 630 90 90
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.cobico.pl 

 cobro logo
 

COBRO - Instytut Badawczy Opakowań

Instytut Badawczy Opakowań COBRO prowadzi badania: materiałów opakowaniowych; opakowań; systemów pakowania; rynku opakowań. Nadaje certyfikaty na materiały opakowaniowe, opakowania oraz maszyny pakujące. Organizuje kursy, seminaria i konferencje naukowe dla specjalistów branży opakowań.

ul. Konstancińska 11
02-942 Warszawa

www.cobro.org.pl 

 
coffee

Coffee Service Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie opakowania foliowe termozgrzewalne zadrukowane i bez zadruku (torebki płaskie, torebki i worki z fałdą boczną, saszetki, saszetki Doypack), oraz opakowania BIOdegradowalne wykonywane z surowców odnawialnych. Jest producentem maszyn i urządzeń (automatów pakujących, automatów formująco-dozujących, automatów do gotowych torebek, kartoniarek, dozowników wagowych kombinacyjnych, dozowników wolnostojących, transporterów, podajników, odbiorników, zgrzewarek, mieszarek oraz pełnych linii prażalniczych, pieców i urządzeń wspomagających do prażenia: kawy, orzechów i ziaren

ul. Niemcewicza 26/ U7
02-306 Warszawa
 

 
Dankan

DANKAN Packaging Sp. z o.o.

Dankan Packaging jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem. Wiodącym naszych działań jest zaopatrywanie przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych spożywczych i chemicznych w opakowania metalowe i szklane do produkcji seryjnej. Istotnym składnikiem naszej aktywności jest personalizacja opakowań. Dzięki znacznemu doświadczeniu w sektorze B2B, precyzyjnie realizujemy zamówienia, po przez dostawę właściwego typu opakowania. Na szczegółowe wymagania klientów staramy się odpowiedzieć dobrze dobranym opakowaniem. .

Wola Dębińska 431
32-852 Dębno
 
 

 
dekorglass logo

DEKORGLASS Działdowo S.A.

Nasza firma jest alternatywą dla rewolucyjnego, innowacyjnego i kreatywnego rynku zdobienia szkła. DEKORGLASS oferuje oryginalne opakowania. Prawie 20-letnie doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć oczekiwania naszych klientów. 
Oferujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w dekoracji szkła, ale przede wszystkim oferujemy doradztwo oraz indywidualne podejście, spełniające Państwa oczekiwania.
Od początku 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o konsultacje z zakresu DESIGN, projektowanie oraz wizualizacje 3D, aby przyspieszyć proces wdrożenia.
Możemy dekorować butelki w pojemnościach  od 4 ml do 12 000 ml. Oferujemy szeroki wachlarz technologii. Miedzy innymi:
- malowanie wodne
- Hot stamping
- sitodruk
- metalizacja
- aplikacja kalki
- matowanie chemiczne
- wypalanie laserem
- ink jet 

ul. Grunwaldzka 35
13-200 Działdowo
 
 

 
ECOR Product logo

ECOR Product Sp. z o.o.

Ofertę firmy stanowią folie: ECOR FPO Wrap; ECOR FPO Leaf; aluminiowo-pergaminowe; aluminiowe; LDPE; barierowe PA/PE; PP i OPP; worki barierowe termokurczliwe; pergamin i mix Papier+PE; platynki aluminiowe i z ECOR FPO Leaf.

ul. Lipowa 6A
62-060 Stęszew
 

 

 

  
ekopack logo 

EKOPACK Sp. z o.o.

Produkuje opakowania z tworzyw sztucznych: jednorazowe (dla gastronomii), foliowe (worki i torby PP, Ad Star®, LDPE i HDPE), wtryskowe (wiadra, bańki, skrzynki, beczki); opakowania tkane: worki jutowe i raszlowe; opakowania papierowe: worki i torby papierowe, kartony tekturowe, tekturę (falista 3 i 5 warstw, B, C, E; lita). Oferuje także zadruk pięcioma kolorami.

ul. Gajowa 1
62-510 Konin
 
 

 
ela logo 

ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.

W ofercie firmy znajduje się:
 • Produkcja folii polietylenowej - moletowanie; druk szerokoformatowy;  zgrzewanie kapturów
 • Drukowanie fleksograficzne - konfekcjonowanie; laminacja; przygotowanie farb
 • Produkcja worków - worki w roli; worki wicket; worki proste
 • Perforowanie - laserowe; makro; mikro na gorąco
Firma produkuje folie stosowane w przemyśle spożywczym, do pakowania produktów chemicznych, do pakowania karmy dla zwierząt, do pasteryzacji, do sterylizacji, do pakowania chusteczek higienicznych, do pakowania papieru toaletowego i wielu innych zastosowań.

Ostrów 4
05-430 Celestynów

www.ela-folie.com.pl

 
 


logo ellipsis energy CMYK 1

Ellipsis Energy Sp. z o.o.

Przygotowujemy audyty energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej oraz audyty energetyczne budynków. Doradzamy w jaki sposób efektywnie wykorzystywać energię, a po przeprowadzeniu badań i analiz przygotowujemy opinie, koncepcje oraz projekty rozwiązań energooszczędnych, dedykowanych dla przedsiębiorstw. Wskazujemy optymalną drogę do sfinansowania rozwiązań, a także pomagamy w zdobyciu dotacji i dofinansowań. Wykonujemy również pomiary diagnostyczne infrastruktury technicznej zakładu.

Ul. J.Bema 89
 01-233 Warszawa

 
 

ENTRO

ENTRO Holdings Sp. z o.o.

Firma oferuje sprzęt i urządzenia do jonizacji/dejonizacji produkcji Meech International .
Urządzenia Meech International stosowane są do:
 • Kontroli elektrostatyczności;
 • Czyszczenie wstęgi;
 • Energooszczędnych urządzeń wykorzystujących sprężone powietrze;
 • Systemy noży powietrznych JetStream; 
 • IonRinse ™ Systemy płukania i czyszczenia zjonizowanym powietrzem;
Oferujemy również energo-, czasowo- i powierzchniowo wydajne rezonansowe elementy grzewcze marki STIR® pokryte warswą tlenków ceramicznych do termicznej obróbki powierzchniowej.
STIR®  daje poprawę jakości produktu jak również znaczne oszczędności kosztów.

Al. Wilanowska 91 lok. 6
02-765 Warszawa 

www.entro.com.pl


 eurobox logo

EUROBOX Polska Sp. z o.o.

Produkcję firmy stanowią opakowania klapowe i fasonowe, klejone wielopunktowo z tektur: trójwarstwowych (z falą B, C i E) oraz pięciowarstwowych (z falami BC i EC); z papierów makulaturowych i z papierów z włókien pierwotnych; z papierami barierowymi, odpowiednimi do bezpośredniego kontaktu z żywnością; z taśmą zrywającą, ułatwiającą otwieranie opakowań; pre-print, czyli wyprodukowane z wcześniej zadrukowanym papierem zewnętrznej warstwy pokryciowej.

Przesiadłów 1
97-225 Ujazd

www.eurobox.com.plfolpol logo

FOLPOL Zbigniew Mitura

Firma FOLPOL produkuje jednowarstwowe i dwuwarstwowe folie LDPE i worki LDPE wykonywane rolo matem, pojedynczo ze zgrzewami dolnej lub bocznej krawędzi.

ul. Energetyków 5
20-447 Lublin


Formika prostokat2 dark

FORMIKA Sp. z o.o.

Firma oferuje: wieczka aluminiowe; saszetki kosmetyczne; etykiety IML; folie polipropylenowe; wieczka aluminiowe dla przemysłu mięsnego; obwoluty na mydło; opakowania z papieru dla przemysłu spożywczego; opakowania na przyprawy; mixpap; alupet; opakowania do blistrów farmaceutycznych.

ul. św. Jerzego 9
05-808 Parzniew


FPS logo

FPS Polska Sp. z o.o.

Firma FPS Polska Sp. z o.o. posiada szeroką ofertę opakowań metalowych, ktorą można poszerzyć o ofertę  partnerow z grupy ICE S.E. Do oferowanych produktów należą: puszki cylindryczne pod dekiel, puszki cylindryczne pod korek, puszki cylindryczne 2 częściowe (szpachlowe), kanistry stożkowe pod korek,wiadra/hoboki stożkowe z zamknięciem dźwigniowym, wiaderka cylindryczne pod dekiel z plastikowym uchwytem, opakowania 2 komponentowe, wykonywanie litografii, zamkniecia koronowe typu pry-off 

ul. Smaków 4
49-318 Skarbimierz Osiedle


Georg UTZ

Georg UTZ Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie kompletne systemy do transportu i magazynowania wykonane z tworzyw sztucznych. Pojemniki na części techniczne i do składowania w stosie; Pojemniki oszczędzające powierzchnię; Palety i Euro palety; Skrzyniopalety; Wózki transportowe; Pojemniki na materiały niebezpieczne, antyelektrostatyczne ESD i specjalnego przeznaczenia.

ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie


goodwell

GOODWELL Polska Sp. z o.o.

Oferta GoodWell to opakowania kartonowe fasonowe i klapowe; wyposażenie do pudeł - kratownice, wkłady, przekładki, zabezpieczenie ładunku, narożniki, obwoluty, przekładki; tektura w arkuszach i belach; nadruk fleksograficzny na tekturze.

ul. Nowy Świat 10
72-300 Gryfice
 


Graham PP

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.

Firma oferuje opakowania sztywne z tworzyw sztucznych wykonywane metodą wtryskową, z przeznaczeniem dla branż: spożywczej (żywność, napoje); chemicznej (chemia przemysłowa i do użytku domowego); farmaceytycznej i kosmetycznej.

ul. Żelazna 32
05-071 Sulejówek-Miłosna


Green Pack logo

GREEN PACK Tadeusz Szymanek

Firma oferuje pojemniki, tacki i kubki z tworzyw sztucznych na żywność świeżą i mrożoną; folie: stretch, PP, PS, PVC, PE, poliolefinowe, LDPE, HDPE; naczynia i sztućce jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania typu fastfood.

ul. Długa 14
Wierzchowisko
42-233 Mykanów k/ Częstochowy


Grupa INCO

GRUPA INCO S.A.

Firma produkuje: butelki, kanistry i słoiki (PEHD, PET) do konfekcjonowania produktów chemii gospodarczej; kosmetyków; artykułów spożywczych; chemii motoryzacyjnej; chemii budowlanej.

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
 

ilim logo

Instytut Logistyki i Magazynowania

Instytut Logistyki i Magazynowania - instytut badawczy - realizuje funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych, podnosząc efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.

ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań

 


hamilton logo

J.S. HAMILTON Poland S.A.

Akredytowane laboratorium badawcze opakowań i materiałów opakowaniowych. Laboratorium oferuje kompleksową obsługę zleceń obejmującą wykonanie badań, doradztwo prawne i techniczne, interpretację otrzymanych wyników oraz szkolenia.
Szeroka oferta badań opakowań z tworzyw sztucznych, papierowych i tekturowych oraz opakowań wykonanych z innych materiałów.

ul. Chwaszczyńska 180
81-571 Gdynia 

www.hamilton.com.pl


kartonex

KARTONEX Sp. z o.o.

Produkuje: tektury faliste szare i bielone, 3 i 5 warstwowe; papiery workowe szare i bielone, standard 60 i 70 g/m2, papiery powlekane 60+10 PE; papiery torebkowe siarczanowe szare i bielone 40 g/m2.

ul. Leśna 4B
23-300 Krasnystaw

www.kartonex.pl


Klar Glass

KLAR Glass Sp. z o.o.

KLAR Glass jest producentem bezbarwnych opakowań szklanych dla przemysłu spirytusowego oraz spożywczego. Opakowania produkowane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych w  zakładach produkcyjnych w Pobiedziskach koło Poznania, oraz w Poniewieżu na Litwie. KLAR Glass oferuje kompleksowe wsparcie przy kreacji nowego opakowania o indywidualnym kształcie i specyficznych wymaganiach.

ul. Fabryczna 4
62-010 Pobiedziska

www.klarglass.pllaserpak logo

LASER-PAK Jerzy Erbel

Podstawowym przedmiotem działalności firmy LASER-PAK jest produkcja w technologii laserowej WYKROJNIKÓW nożowych, płaskich służących do:Wykrawania opakowań, standów, displayów, itp. z tektur litych i falistych; Wykrawania opakowań z tworzyw sztucznych, tzw. Blistrów; Wykrawania innych materiałów na prasach dociskowych; Rycowania etykiet na papierach i foliach samoprzylepnych. Oprócz wykrojników oferujemy także OPRZYRZADOWANIE do maszyn sztancujących:Narzędzia czyszczące do usuwania odpadów; Narzędzia separujące użytki; Zespoły kontrbigów z rezotexu; Pertinaxy  - zespoły kontrbigów z blachy; Matryce i patryce do suchego przetłokuZajmujemy się również projektowaniem opakowań.Posiadamy bogatą bibliotekę gotowych projektów w katalogach FEFCO i ECCMA. Realizujemy także nietypowe projekty.

ul. Goszczyńskiego 2
02-616 Warszawa

marex logo

MAREX Stanisław Gołębiewski

Oferuje szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukuje metodą fleksograficzną lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym. Produkuje również standy. Ma własny Dział Konstrukcyjny i zapewnia konsultacje technologiczne, aby zapewnić klientowi doskonałe rozwiązanie spełniające jego wymagania.

Goworki 43
07-410 Ostrołęka


MarteX

MARTEX

Produkuje kontenery ARBO z tworzyw sztucznych służące do transportu i obsadzania sadzonek drzewnych. Oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów ogrodniczych.

ul. Sucha 3
05-402 Otwock


mtp nowe logo

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. To duma Poznania, miejsce zlokalizowane w samym jego sercu. To także najnowocześniejsze w Polsce, profesjonalnie przygotowane tereny targowe, gdzie odbywają się topowe wydarzenia branżowe, goszczące ponad 700 tysięcy odwiedzających rocznie na ponad 100 imprezach targowych.
Należą one do Grupy MTP będącej marką parasolową działającą na terenie całego świata. Jej domena działania jest o wiele szersza i obejmuje nie tylko targi, ale też megaeventy, koncerty, zawody sportowe, spotkania firmowe oraz wiele usług towarzyszących, których potrzebują firmy i uczestnicy, by prowadzić biznes, promować się czy po prostu bawić. My wiemy, jak to dla naszych klientów zorganizować. Dlatego motywem przewodnim naszej firmy staje się hasło: Grupa MTP. Dobrze zaprojektowane wydarzenia.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań


multifarb logo

MULTIFARB Sp. z o.o.

Oferuje: opakowania tekturowe z tektury falistej o 3 warstwach (B, C, E) lub 5 (BC, BE); zadruk metodą fleksograficzną. Specjalizuje się w opakowaniach dla przemysłu spożywczego. Produkuje opakowania do bezpośredniego kontaktu z wyrobami spożywczymi pokryte wewnątrz foliami metalizowanymi w tym opakowania pizzy, ciast, ciastek tortów, mięsa i jego przetworów. Materiał na te opakowania jest produkowany w oparciu o własne rozwiązania technologiczne chronione patentem. Produkuje opakowania zbiorcze i jednostkowe z wielokolorowym nadrukiem dla wielu gałęzi przemysłu w tym opakowania na materiały niebezpieczne. Na produkowane opakowania posiada szereg certyfikatów i atestów.

ul. Handlowa 4
35-103 Rzeszów


noweko logo

NOWEKO Sp. z o.o.

Oferujemy dodatki modyfikujące oraz surowce dla przetwórców tworzyw sztucznych i gumy, producentów asfaltu i finalnych użytkowników, poszukujących wartości dodanej dla swoich produktów.

ul. Gen. Maczka 41
43-302 Bielsko-Biała


O I logo

O-I Produkcja Polska S.A.

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2016 roku przychody  O-I wyniosły 6,7 mld USD. Spółka zatrudnia ponad 27 000 osób w 79 zakładach w 23 krajach a jej główna siedziba znajduje się w Perrysburgu, w amerykańskim stanie Ohio. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, wolne od wad i budujące markę swoich klientów opakowania na rosnącym rynku opakowań szklanych.
W Polsce O-I posiada dwie huty szkła w Jarosławiu i Poznaniu (Antoninek), a także europejskie centrum usług biznesowych (O-I Business Service Center), które zarządza scentralizowanymi usługami administracyjnymi dla działalności O-I w Europie. O-I w Polsce zatrudnia blisko 850 osób.

ul. Morawska 1
37-500 Jarosław

opakofarb

OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.

Produkuje metalowe: puszki cylindryczne z wieczkiem wciskanym o pojemnościach od 0,4 l 1,2 l; wiadra stożkowe z wieczkiem wciskanym w pierścień o pojemnościach od 2,5 do 7,0 l; kanistry cylindryczne o pojemnościach od 0,4 l do 7,0 l oraz stożkowe o pojemnościach od 10,0 l do 20,0 l.

ul. Duninowska 7
87-800 Włocławek

opakowanie logo
OPAKOWANIE Miesięcznik Techniczno-Ekonomiczny
wydawnictwo: Alfa-Print

Oferujemy dodatki modyfikujące oraz surowce dla przetwórców tworzyw sztucznych i gumy, producentów asfaltu i finalnych użytkowników, poszukujących wartości dodanej dla swoich produktów.

ul. Mazowiecka 12, p.8
00-048 Warszawa 

www.opakowanie.plEuropean Media Packaging

PACKAGING POLSKA
wydawnictwo: European Media Group

Miesięcznik przemysłu opakowaniowego zawierający informacje o branży opakowań. Przeznaczony dla kadry kierowniczej i pracowników firm opakowaniowych

ul. Fredry 1/18
61-701 Poznań


packprofil logo

PACKPROFIL Sp. z o.o.

Oferuje: tekturę makulaturowę w belach; kątowniki tekturowe; tuleje tekturowe; kształtowniki tekturowe (C-profile; U-profile).

ul. Zakładowa 3
47-110 Kolonowskie


packservice logo

PACKSERVICE Ltd Sp. z o.o.

Oferuje: folie polipropylenowe i polietylenowe, nieorientowane „cast” w grubościach od 10 do 130m., w taśmie i półrękawie; folie mikroperforowane w grubościach od 15 do 50 na podłożu CPP, CPE, BOPP; folie BOPP w grubościach od 25 do 40mm; nadruki do 8 kolorów, na wszystkich oferowanych foliach.

ul. Utrata 32
98-100 Łask


pakmar logo

PAKMAR Sp. z o.o.

Oferuje: Folie opakowaniowe- wielowarstwowe, na bazie folii AL., biodegradowalne; Tacki, torebki próżniowe i folie wieczkowe; Urządzenia- zgrzewarki; maszyny pakujące; "gorące stoły"; tunele obkurczające; aplikatory etykietujące.

ul. Kajakowa 1
02-838 Warszawa


pirlo logo

PIRLO Poland Sp. z o.o.

Firma produkuje opakowania metalowe dla różnorodnych zastosowań: pojemniki na farby, lakiery, rozcieńczalniki, kleje, farby drogowe, jak również na artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły farmaceutyczne, w tym też na produkty wodorozcieńczalne.
Szeroki asortyment oferowanych produktów obejmuje m.in.: puszki z wieczkiem wciskanym w pierścień, z atestem RID/ADR, o poj. 200 ml do 5000 ml; butelki pod korek, z atestem UN, o poj. od 200 ml do 1500 ml; puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę, tzw. „szpachlówki”, 150 ml do 1800 ml; wiadra i hoboki z atestem RID/ADR, o poj. od 8 l do 25 l zamykane obręczą zaciskową;hoboki z wiekiem koronowym, 12 l do 20 l, z atestem RID/ADR;puszka sztaplowana, o śr. 99 mm, gdzie spód puszki „wskakuje” w wieczko puszki stojącej poniżej.

Działki Suskowolskie 78
26-670 Pionki


plast service pack

PLAST SERVICE PACK Sp. z o.o.

Produkuje pojemniki i wiadra różnokształtne z tworzyw sztucznych. Oferuje: wykańczanie opakowań metodą In Mould Labelling; zadruk opakowań metodami sitodrukową i offsetową.

Al. Krakowska 96a,
Kolonia Warszawska
05-552 Wólka Kosowska


polfol logo

POLFOL Marek Banasik

Podstawowym celem działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego POLFOL jest produkcja wyrobów z folii zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów oraz usługowe konfekcjonowanie w produkowanych opakowaniach. Dbamy o to, aby nasz Klient był w pełni zadowolony z naszych wyrobów.

ul. Foliowa 8
26-001 Masłów


pomona logo

POMONA Company Ltd Sp. z o.o.

Jesteśmy jedynym polskim producentem podkładek absorpcyjnych do mięsa, drobiu, ryb oraz owoców, w tym również, innowacyjnych na skalę europejską, podkładek specjalnego przeznaczenia zapewniających najwyższą jakość i świeżość pakowanych produktów. Drugim kluczowym działem jest dział saszetek, w którym produkowane są chusteczki nasączane różnego przeznaczenia oraz świadczona jest usługa konfekcjonowania do saszetek kosmetyków, produktów medycznych oraz żywności na zlecenie innych podmiotów.

ul. Limanowskiego 49 A
96-300 Żyrardów
 

ptak logo

Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.

Ptak Warsaw Expo –  Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe o powierzchni aż 143 000m2 w sześciu halach targowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Atutem Centrum jest bezpośrednie sąsiedztwo Lotniska Chopina oraz głównych tras szybkiego ruchu – S8, S7, S2 i A2.
Warsaw Pack - Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań odbywają się od 2016 roku. Jest to wydarzenie o szerokim zakresie obejmujące m.in.:  techniki pakowania, maszyny i kompletne linie do pakowania, prezentacje opakowań dla wielu gałęzi przemysłu, w tym spożywczego i kosmetycznego oraz logistykę pakowania, w tym systemy magazynowania i transportowania. Ptak Warsaw Expo wraz z Partnerem – Polską Izbą Opakowań – zapraszają do udziału w wydarzeniu. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 5-7 marca 2019.
ul. Katowicka 62, Nadarzyn
05-830 Wolica

RAGUS logo 

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus M. Ragus Sp. J.

Jesteśmy drukarnią offsetową  z działem kreacji oferującą swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne już od blisko pięćdziesięciu lat.
Naszą produkcję koncentrujemy w czterech segmentach:
 • Opakowania (opakowania z tektury litej, opakowania kaszerowane, papierowe torby ozdobne z nadrukiem)
 • Produkty wspierające sprzedaż – POS (standy, dyspensery, hangery itd.)
 • Standardowe Produkty Poligraficzne obrandowane marką Klienta np.: teczki firmowe, segregatory
 • Produkty Specjalne – czyli nieszablonowe, wyróżniające się produkty skierowane do różnych branż, m.in. dla sektora HORECA
Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym: konstrukcje, wizualizacje 3D, prototypy, druk, uszlachetnianie, introligatornia. Wykonujemy analizy i dołączamy certyfikaty pomiarowe. Oferujemy krótkie terminy, korzystne ceny, innowacyjne i opatentowane rozwiązania oraz gwarancję rzetelności i odpowiedzialności.
ul. Letniskowa 4
08-440 Pilawa
 

quartz

QUARTZ S.A.

Wykonujemy saszetki z nadrukiem zewnętrznym i wewnątrzwarstwowym w różnych technikach (fleksografia, offset, rotograwiura, typografia) w zależności od nakładu i potrzeb klienta.
Dzięki posiadaniu wielu maszyn o różnych możliwościach możemy zapakować zarówno kosmetyki w postaci płynów, emulsji, kremów, żeli, past i proszków jak i preparaty chemii gospodarczej, budowlanej, kosmetyki samochodowej, nawozy dla roślin oraz inne preparaty chemiczne - zarówno w płynie jak i w proszku.

ul. Nowołęczna 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


RADPAK

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Produkuje specjalistyczne linie do dozowania i pakowania produktów sypkich w torby typu "stabilo", a także typu "cegła" z etykietą spełniającą funkcję wielokrotnego otwierania. Oferuje nowoczesne kartoniarki do opakowań jednostkowych oraz systemy grupujące i pakujące w kartony zbiorcze. Proponuje dozowniki wagowe: liniowe oraz kombinacyjne o szerokim zakresie naważeń. Specjalizuje się w uruchomieniach typu "turn key": Jeden dostawca - Jeden serwis

ul. Okrężna 2
87-800 Włocławek


ROBOPLAST C12 Q 1

ROBOPLAST Sp. z o.o.

Firma jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa


rsc logo

RSC Auto Id Distribution Wojciech Pajda

RSC Auto ID to nowoczesna fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet i opakowań z rozbudowanym parkiem maszynowym, drukiem HD Flexo i bogatymi opcjami finishingu, a także ekspert w dziedzinie identyfikacji procesów, produktów i osób. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania optymalizujące pracę we wszystkich obszarach łańcucha dostaw. Dostarczamy sprzęt do druku i czytania kodów, materiały eksploatacyjne renomowanych firm oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.

ul. Płochocińska 33
03-044 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Sanex logo

SANEX Sp. z o.o.

Sanex jest producentem: palet papierowych (tekturowych), kątowników litych papierowych, materiałów konstrukcyjnych, rdzenia plastra miodu - wypełnienie, płyty plastra miodu od 10 do 50 mm, toreb papierowych, tablic informacyjnych, palet drewnianych – różnego typu, palet EPAL.

Łowce 115
37-554 Łowce


setbox logo

SET-BOX H. Gołębiewski i R. Kosmalla

Proponujemy szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukujemy metodą fleksograficzną  lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym.

Goworki 43
04-410 Ostrołęka


silbo logo

SILBO Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji opakowań. Blisko 20-letnie doświadczenie w branży, wypracowane know-how, znajomość rynku, stałe inwestycje i wprowadzane innowacje oraz wiedza ludzi zasilających szeregi firmy gwarantują, że proponowane przez nas rozwiązania są pewne i dopasowane do oczekiwań klientów. Działamy z duchem przedsiębiorczości, dotrzymujemy obietnic i ufamy naszym kontrahentom.
ul. Wygoda 12
44-240 Żory
tel. 32 422 96 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


silgan logo

SILGAN White Cap Polska Sp. z o.o.

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. jest jedna z 7 fabryk firmy Silgan White Cap Europe / Asia, która jest międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych wrażliwych na utlenianie, zamykanych pod ciśnieniem i aseptycznie oraz dla napojów niegazowanych. Jej zamknięcia używane są wyłącznie do zamykania pojemników szklanych lub plastikowych.

ul. Grabska 4
32-005 Niepołomice


silliker logo

SILLIKER Polska Sp. z o.o.

Laboratorium Silliker Polska należące do grupy Merieux NutriSciences to jedna z największych na świecie międzynarodowa sieć akredytowanych laboratoriów świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Naszą misją jest zapewnienie właściwych rozwiązań spełniających potrzeby naszych klientów w sferze zgodności materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością w kontekście przepisów prawnych. Oferujemy Państwu między innymi badania migracji globalnej i specyficznej, ocenę wytrzymałości, ocenę przydatności technologicznej, badania biodegradacji i kompostowania oraz badania sensoryczne i konsumenckie

ul. Waryńskiego 1
00-645 Warszawa


SOLPLAST logo

SOLPLAST Packaging

Firma Solplast działa na rynku tworzyw sztucznych od 1990 roku. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala jej działać w obecnym otoczeniu pewnie i perspektywicznie. Stosując nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy surowce nasza firma zapewnia możliwość szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy, oferując produkty najwyższej jakości.
Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku i rozdmuchu w dowolnych ilościach, używając form własnych oraz powierzonych, ze wszystkich rodzajów tworzyw i w każdym kolorze..

ul. Składowa 15
26-052 Nowiny k. Kielc


sordrew logo

SOR-DREW S.A.

Produkty z drewna: palety typowe i specjalne; palety jednorazowe; skrzynie nietypowe i skrzynio palety; podesty i platformy transportowe; drewniane obudowy maszyn; indywidualne systemy zabezpieczeń na czas transportu; wyroby wg indywidualnych potrzeb klientów Wyroby z metalu: podpory, stojaki, wózki, wieszaki, śruby nietypowe, konstrukcje spawane, obróbka skrawaniem, usługi piaskowania, detale i konstrukcje wg projektu Klienta, precyzyjne części do podzespołów energetycznych Wyroby z tworzyw sztucznych: przykrywki, podkładki, dystanse, osłony, zaślepki , produkty wg indywidualnego zamówienia Elementy wykonywane są z takich materiałów jak: PE, PP, PEHD, PELD, HD (UNILAM).

ul. Sztygarska 26
41-608 Świętochłowice


wiat druku logo

ŚWIAT DRUKU
wydawnictwo: Polski Drukarz Sp. z o.o.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydaje niezależny, specjalistyczny miesięcznik branży poligraficznej i opakowaniowej – „Świat DRUKU” – obejmujący tematykę: prepress, press i postpress. W ramach Akademii Wiedzy (www.akademia-wiedzy.eu) organizuje konferencje, warsztaty i szkolenia na tematy związane z poligrafią, projektowaniem i produkcją opakowań, marketingiem i reklamą. Sprawuje patronaty medialne nad imprezami organizowanymi przez firmy i instytucje branżowe.

ul. Obywatelska 115
94-104 Łódź


Targi w Krakowie

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm,  najnowocześniejszy w Polsce i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków - to  dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.Packaging Innovations – uznana marka w branży opakowańMiędzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations już od ośmiu lat skupiają przedstawicieli branży opakowań, stając się najbardziej cenioną tego typu imprezą w Europie Centralnej. Uznanie wśród Wystawców i Zwiedzających, rozpoznawalność marki w Polsce i zagranicą oraz ogromne doświadczenie organizatora wpływają na niesłabnący rozwój Targów i stale rosnące zainteresowanie branży. Tylko w ostatniej edycji Packaging Innovations przed 4000 Zwiedzających zaprezentowało się 170 międzynarodowych Wystawców.

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków


tekpud logo

TEKPUD Sp. z o.o.

Tekpud jest producentem opakowań tekturowych, stawiającym na nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoką jakość wyrobów oraz kreatywność kadry kierowniczej i pracowników produkcyjnych. Głównymi odbiorcami są zakłady branż: meblarskiej, spożywczej, elektronicznej, chemicznej i wiele innych. Specjalnością firmy TEKPUD są opakowania dla przemysłu cukierniczego z możliwością nadruku fleksograficznego do 5-ciu kolorów.

ul. Towarowa 24
38-200 Jasło


tfp logo

TFP Sp. z o.o.

TFP Sp. z o.o. od 1992r. specjalizuje się w produkcji tektury falistej i opakowań. Udział firmy w rynku krajowym wynosi około 10,5%. TFP jest w 100% polską firmą z kapitałem rodzinnym, od wielu lat zarządzaną przez Lucjanę Kuźnicką-Tylenda - Prezesa Zarządu. W ofercie TFP są: opakowania klapowe, opakowania wykrawane z tektury falistej i litej oraz druk fleksograficzny w jakości HD FLEXO i druk offsetowy włącznie z drukiem DIRECT PRINT ; POSM - standy ekspozycyjne, opakowania typu SRP, tektura falista trzy i pięciowarstwowa w arkuszach; projektowanie opakowań oraz doradztwo podczas realizacji projektów opakowań. TFP współpracuje z klientami na zasadach Fair Play, posiada certyfikaty ISO 9001:2000, 14001:2004, FSC, BRC. Od początku działalności realizuje politykę projakościową, nieustannie podnosząć standardy zarówno w odniesieniu do procesów wytwórczych jak i obsługi klientów. To jakość tektury determinuje estetykę, funkcjonalność i trwałość opakowania. Tektura TFP spełnia wszystkie warunki wpisujące się w światowe trendy ochrony środowiska. Firma jest laureatem wielu nagród, takich jak: Trzynasty Diament do statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC, Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Medal Europejski 2016 BCC za opakowanie Redd’s, Indeks Polskiego Patriotyzmu w Biznesie 2016 (Rzeczpospolita).

ul. Katowicka 26,
Dziećmierowo
62-035 Kórnik


toolco logo

TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: druciane spinacze zaciskowe, blaszane zapinki i inne mające zastosowanie we wszelkiego rodzaju taśmach opakowaniowych, sprzęcie AGD oraz w przemyśle motoryzacyjnym.

ul. Komunalna 11
15-197 Białystok


tubus logo

TUBUS  Sp. j. Zakład Produkcji Opakowań

Firma specjalizuje się w produkcji opakowań z wysokoprzezroczystej folii PET i PCV. Oferujemy: klejone i składane pudełka prostopadłościenne; pudełka o wymiarach i kształtach odbiegających od standardów; profile o przekroju kwadratu i prostokąta, nawijane na role do 350 m, doskonale nadające się do pakowania: rolet, karniszy, żaluzji, map itp.; opakowania profilowane cięte na dowolną długość; opakowania cylindryczne.

ul. Marsa 33
04-246 Warszawa
 


VRP Logo

VRP Sp. z o.o.

VRP Sp. z o.o. Jesteśmy spółką, której działania ukierunkowane są na ułatwianie Przedsiębiorcom dostępu do kapitału celem sfinansowania nowych pomysłów bądź inwestycji. Nasza działalność opiera się na solidnych filarach kapitałowych. Dokapitalizowana przez nas firma, realizując swoje zamierzenia, zwiększa zarówno skalę działalności jak również swoją wartość. Jest to wspólnym celem Przedsiębiorcy i naszej firmy. Współpracę z Przedsiębiorcą realizujemy poprzez wkład kapitałowy, udział we wdrożeniu know-how i wprowadzeniu firmy na zyskowne rynki. Firma nasza wspiera w rozwoju mikro, małe i średnie  przedsiębiorstwa w przedsięwzięciach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych. Szczegółowe warunki współpracy negocjowane są indywidualnie z zainteresowanymi partnerami biznesowymi.
Kadra nasza, działająca od wielu lat m.in. w branży opakowań i branży spożywczej ma bardzo dobre rozeznanie rynkowe i realizuje projekty z sukcesami.
ul. Wichrowa 20 B
60-449 Poznań


WSL LOGO PION rgb 800

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna. Kształci studentów na kierunkach: „Zarządzanie”, „Logistyka” oraz "Ekonomia" Kierunek Zarządzanie: Inwestycje i nieruchomości logistyczne; Zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach; Zarządzanie jakością; Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Kierunek Logistyka: Logistyka produkcji; Logistyka handlu i dystrybucji; Eurologistyka; Inżynieria Systemów logistycznych. Kierunek Ekonomia: Ekonomika transportu Prowadzi studia podyplomowe, które umożliwiają słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy o nowe aspekty.
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań


yanko logo

YANKO Sp. z o.o.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych oraz opakowań papierowych. W swoim asortymencie posiada: torebki fałdowe i płaskie z nadrukiem (do 3 kolorów); opakowania do gastronomii (hot dog, hamburger, kebab itp.)z papieru powlekanego PE; woreczki foliowe płaskie ,z fałdą denną, tasiemką samoprzylepną; woreczki do pakowania próżniowego; woreczki typu FLOW PACK; woreczki z zawieszką typu EURO.
Rogoźnica 309
36-060 Głogów Małopolski