Bezpłatne webinarium „Rewolucyjne narzędzia do zarzadzania firmą i sprzedażą – systemy CRM”

28 listopada o godz. 13:00 zapraszamy na kolejne bezpłatne webinarium Polskiej Izby Opakowań. Tym razem dowiemy się czy technologia może zrewolucjonizować branżę opakowań? Przedstawiamy dwa innowacyjne rozwiązania zapewniające nową jakość w zarządzaniu firmą. Synergius CRM i Serwis Planner to narzędzia, z którymi zarządzanie firmą staje się łatwiejsze, bardziej efektywne i przynosi lepsze wyniki. Firmy z branży opakowań korzystają zazwyczaj z:
➔ Synergius CRM do zarządzania i analizy szans sprzedaży, spójnego procesu ofertowania oraz utrzymywania relacji z klientami.
➔ Serwis Planner do skutecznego zarządzania maszynami, śledzenia historii ich serwisu, instalacji i przeglądów, organizacji pracy oraz minimalizacji przestojów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tych systemach i o tym, jak mogą one pomóc Twojej firmie? Zarejestruj się na wydarzenie za pomocą formularza na stronie:

https://www.pakowanie.info/aktualnosci/bezplatne-webinarium-rewolucyjne-narzedzia-do-zarzadzania-firma-i-sprzedaza-systemy-crm