Polska Izba Opakowań serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska PIO (F1.22A) podczas tegorocznych targów Warsaw Pack 2025, które odbędą się 8–10 kwietnia w Ptak Warsaw Expo. Nasze stoisko to wyjątkowe miejsce, w którym członkowie Izby oraz wszyscy zainteresowani branżą opakowaniową mogą nawiązać cenne kontakty, wymienić doświadczenia i zapoznać się z ofertą firm działających w sektorze. Na stoisku jak zwykle zaprezentujemy materiały firmowe członków oraz katalog firm opakowaniowych. Dodatkowo na stoisku będzie można pobrać najnowszą monografię VI Kongresu Przemysłu Opakowań, który odbywa się w pierwszym dniu targów. Więcej o Kongresie na stronie wydarzenia.
Podczas tegorocznych targów będzie również utworzona specjalna strefa PIO, gdzie swoje produkty i usługi zaprezentują firmy Api Transfer, BOO Organizacja Odzysku Opakowań i Odpowiedzialności Producenta, Druk Serwis 24, Pa-Mil, Packservice. To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać ich ofertę i porozmawiać z przedstawicielami tych przedsiębiorstw.
Stoisko PIO to także przestrzeń spotkań dla obecnych członków Izby oraz wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej organizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści niesie członkostwo, poznać działalność Izby i jej inicjatywy – nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do grona najlepszych firm opakowaniowych w Polsce. Więcej o korzyściach z członkostwa w zakładce Dołącz do Nas
Nie przegap okazji do spotkania z liderami branży opakowaniowej! Zapraszamy na stoisko Polskiej Izby Opakowań podczas Warsaw Pack 2025. Do zobaczenia!
Opublikowano: 28 marca 2025