Szkoła Opakowań -„Kultura jakości i bezpieczeństwa opakowań w rozumieniu standardu BRC- podstawy kształtowania postaw i zachowań”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium internetowym, organizowanym przez DNV – Business Assurance Poland, które odbędzie się 14 czerwca 2024 o godz. 10.00.

Podczas webinarium zostaną wskazane kluczowe elementy pozwalające na kształtowanie kultury jakości i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie oraz zaakcentowane wymagania prawne i standaryzacyjne w tym zakresie. Szczególna uwaga zostanie poświęcona budowaniu planu rozwoju kultury jakości i bezpieczeństwa produktu oraz zachowaniom pozwalającym na doskonalenie procesów w przedsiębiorstwie. Ponadto zaakcentowana zostanie nieodzowna rola przywództwa w budowaniu świadomości projakościowej wśród pracowników.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami kultury jakości i bezpieczeństwa żywności przy produkcji opakowań.

Po więcej informacji o webinarium oraz w celu zapisu na webinarium zapraszam na oficjalną stronę firmy DNV – Business Assurance Poland