Witamy w gronie członków – Arena Tax

Miło nam poinformować, że decyzją prezesa Krzysztofa Niczyporuka, do grona członków Polskiej Izby Opakowań dołączyła nowa firma Arena Tax Sp. z o.o.​
Mając nadzieję na owocną współpracę i realizację wielu ciekawych wspólnych projektów, poniżej prezentujemy sylwetkę nowego członka i zachęcamy do korzystania z usług

Arena Advisory
Jesteśmy grupą spółek doradczych, które zapewniają kompleksowe wsparcie w istotnych obszarach działalności naszych klientów z zakresu:doradztwa podatkowego cen transferowych i wycen księgowości doradztwa prawnego digitalizacji Pomagamy sfinansować inwestycje dzięki efektywnemu wykorzystywaniu ulg podatkowych i dofinansowań.
Wdrażamy nowoczesne technologie w zakresie digitalizacji procesów księgowych, kadrowych, obiegu dokumentów i robotyzacji m.in.: automatyzacji procesu weryfikacji kontrahentów pod kątem list sankcyjnych czy automatyzacji raportowań finansowych i zarządczych.
Prowadzimy procesy restrukturyzacyjne i planowania podatkowego, w tym grup międzynarodowych oraz firm rodzinnych.
Weryfikujemy, czy powstały obowiązki z zakresu cen transferowych. Pomagamy w analizie, audycie oraz ustalaniu poprawności rozliczeń między podmiotami w ramach grup kapitałowych.
Oferujemy komplementarne i nastawione na efekt rozwiązania, od analizy, poprzez rekomendację, aż po finalne wdrożenie. Precyzyjnie dobieramy narzędzia, a zespoły naszych doradców obejmują ekspertów z różnych dziedzin podatków, prawa i księgowości. Budujemy realną wartość dla Państwa organizacji.