Witamy w gronie członków – DNV Business Assurance

Nowy rok rozpoczynamy od powitania kolejnej firmy w gronie członków Polskiej Izby Opakowań. Tuż przed świętami dołączyło do nas ​DNV Business Assurance. Poniżej autorska informacja o nowym członku

DNV Business Assurance jest niezależnym dostawcą usług w zakresie zapewniania bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem, działającym w ponad 100 krajach. Dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy DNV zwiększa bezpieczeństwo i zrównoważone działanie, wyznacza standardy przemysłowe, inspiruje i tworzy rozwiązania.
Globalizacja rynków prowadzi do powstania globalnego ekosystemu łańcucha żywności, gdzie każde ogniwo wymaga szczególnej uwagi, poczynając od pierwotnej produkcji, a kończąc na wytwarzaniu, pakowaniu, logistyce i dystrybucji produktu, z uwzględnieniem zarządzania łańcuchem dostaw i identyfikowalnością wyrobów, nie zapominając o kwestiach społecznej odpowiedzialności biznesu oraz odpowiedzialności za produkt.
Bezpieczeństwo żywności i zrównoważony rozwój zapewnić można jedynie przy zastosowaniu systematycznego podejścia oraz stworzeniu dobrze zarządzanego i transparentnego łańcucha dostaw. Działamy na całym świecie, pomagając naszym klientom w zapewnieniu bezpieczeństwa każdego elementu ich łańcucha żywności dzięki świadczonym przez nas usługom certyfikacji, weryfikacji, oceny i organizacji szkoleń.

Obraz

W 2023 roku otrzymaliśmy od BRCGS nagrodę dla Najlepszej Jenostki Certyfikacynej roku.
Nagroda ta jest potwierdzeniem ciągłego zaangażowania DNV we wspieranie innowacyjności i doskonałości w opracowywaniu norm, szkoleniach i certyfikacji firm z sektora spożywczego i produktów konsumenckich.  Do nagrody kwalifikują się wyłącznie 5-gwiazdkowe jednostki certyfikujące BRCGS, a status ten jest miarą kompetencji i profesjonalizmu w przeprowadzaniu audytów BRCGS.
Tak o tej nagrodzie dla DNV mówiła Angela O’Donovan, szefowa działu standardów BRCGS : „Z satysfakcją ogłaszam przyznanie DNV tytułu Jednostki Certyfikującej Roku podczas tegorocznej konferencji Food Safety Europe.  Łączy nas wieloletnia, pomyślna współpraca, w której możemy polegać na DNV jako na doskonałym partnerze w dostarczaniu naszych programów certyfikacji na całym świecie.  DNV to jednostka z pięciogwiazdkowym statusem, która stara się zapewnić klientom jak najwięcej korzyści z wdrażania naszych programów. DNV stale zwiększa swój zasięg geograficzny i oferuje nasze szerokie portfolio programów wszystkim operatorom w łańcuchu dostaw żywności, wspierając naszą wizję nauki w służbie bezpieczniejszego świata”
 
Jesteśmy również zaangażowani we wspieranie naszych klientów w realizacji ich długoterminowych celów strategicznych w sposób zrównoważony, wspólnie przyczyniając się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.