Witamy w gronie członków – Elabel Due

W marcu witamy kolejną firmę w gronie członków Polskiej Izbie Opakowań. Dziękujemy za zaufanie i życzymy sukcesów. Tradycyjnie poniżej kilka słów, które pozwolą poznać firmę i jej ofertę.


Jesteśmy dystrybutorem produktów do tworzenia etykiet i oznakowań pochodzących od najlepszych, światowych producentów wykorzystujących innowacyjne pod względem technologicznym rozwiązania. Współpracujemy m.in. z firmą EIDOS, która od lat korzysta z zastrzeżonej technologii cyfrowego druku termotransferowego, a także firmą ANSER oferującą drukarki wysokiej rozdzielczości. Urządzenia służą do nanoszenia przypisów na opakowania, kartony, butelki itp. w prosty, szybki i przede wszystkim dokładny sposób.
Dzięki naszym maszynom wykonasz sprawne i estetyczne oznaczenia zawierające kluczowe informacje instruktażowe zarówno dla osób uczestniczących w procesie transportowo-magazynowym, jak i dla konsumentów.
Sprzedajemy przemysłowe i ręczne drukarki atramentowe, drukarki wykorzystujące metodę termotransferową i termiczną, a także przyrządy do ręcznego i w pełni zautomatyzowanego etykietowania produktów i palet.

Oznakuj się w biznesie!
Doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzania, które usprawni proces znakowania Twojego produktu.

www.elabel.com.pl
www.elabel.pl