Do targów Warsaw Pack coraz bliżej

W dniach 23-25 kwietnia 2024 odbędzie się kolejna edycja targów Warsaw Pack. Podobnie jak w latach ubiegłych Polska Izba Opakowań będzie ich aktywnym uczestnikiem.

Izba po raz trzeci jest wspólnie z Łódzkim Instytutem Technologicznym, jest organizatorem konferencji „Innowacje w opakowaniach”, podczas której zostaną omówione najnowsze tematy związane z rynkiem, regulacjami prawnymi, ekologią, cyfryzacją i znakowaniem. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu opakowalnictwa. W drugim dniu targów konferencję „Opakowania w obiegu zamkniętym – jaka przyszłość czeka branżę?” zorganizuje Organizacja Odzysku Opakowań REKOPOL – członek Polskiej Izby Opakowań.

Podczas targów będzie również można odwiedzić stoisko Izby (nr F3.06) na którym swoją ofertę zaprezentują również firmy: AKPUD, Biopolimer.pl, Druk Serwis 24, SIGMA i TOOLCO. Ponadto z indywidualnymi stoiskami w targach udział biorą firmy członkowskie: Alfa-Print „Opakowanie”, Coffee Service, Drukarnia Wiking Graf, Elabel Due, EwelPlast, FANO, FPS, GreenTree Group, JS Hamilton, Łódzki Instytut Technologiczny, Polski Drukarz „Świat Druku”, RADPAK – Fabryka Maszyn Pakujących, ULMA Packaging Polska i YANKO.

Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie również premiera nowego wydania katalogu branżowego wydawanego przez Izbę „Firmy opakowaniowe w Polsce”. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i mimo wysokiego nakładu, rozeszła się do ostatniego egzemplarza. Po najnowszy katalog zapraszamy na stoisko Izby.