Witamy w gronie członków – Post Print

Niezmiernie miło nam powitać w gronie najlepszych firm opakowaniowych w Polsce nową firmę członkowską Post Print.
Post Print produkuje farby fleksograficzne i kleje dla wielu branż. Zaopatrują producentów opakowań papierowych i foliowych. Dostarcza papier w zwojach i w arkuszach dla branży opakowaniowej, posiada certyfikat FSC.

Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji. Firma Post Print powstała w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby w zakresie druku fleksograficznego.
Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których przygotowujemy produkty najwyższej jakości.
Ciągłe dążenie do perfekcji, wiedza techniczna i branżowa zarówno właściciela jak i pracowników Post Print oraz znakomite relacje z Kontrahentami przyczyniły się do szybkiego rozwoju. Owocem przemyślanej strategii i ciężkiej pracy jest powstały w 2017 r. nowoczesny zakład w Świeciu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy nasz asortyment oraz wiedzę w zakresie dodatków wykorzystywanych w firmach drukarskich. Dzięki takim działaniom zaopatrujemy naszych Klientów kompleksowo.
Od kilku lat działamy na rynku polskim jak i zagranicznym. Firma Post Print zdobyła zaufanie zarówno małych lokalnych firm jak i znanych dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie, albowiem odległość do Klienta nie stanowi dla nas problemu.
Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, dostarczenie jak najlepszej jakości produktów oraz ciągły rozwój w branży fleksograficznej. Nasza misja to stać się liderem dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego.
Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt przyznania nam jako jedynej firmie w Europie certyfikatu BRC w zakresie farb fleksograficznych.

Dziękujemy serdecznie za zaufanie i zapraszamy do współpracy!


opublikowano: 26 kwietnia 2024